Tv shqip Live

Tv shqip ,Televizionet Shqiptare te gjithe ne nje website.

Shqiplive ju ofron keto kanale te marra ne burime te jashtme dhe nuk mban asnje pergjegjesi per keto kanale.Ketu shikimin e ketyre televizioneve do ta gjeni pa pagese (free) .Cdo komunikim ne lidhje me televizionet nuk do te merret per baze.Ju uroj shikim te kendshem.
Shqiperia e bashkuar
top channel tv klan supersport RTV 21 rtk vizion plus news 24 a1 report ora news albania screen Tv Era Alsat M Film aksion Klan Kosova tvsh rtk koha tv Utv News abc news jug tv Agon Channel supersonic folk tv rrokum Folk plus Albuk Tring Shqip Tring Super Tring Max Tring Planet Tring Living Tring Fantasy Tring Life Tring 3plus tring tring tring smile

Ne kete website do te keni kanalet tv e dy paketave te mirenjohura Shqiptare si Digitalb e Tring. Shumica e tyre jane ne formatin flash ,qe do tju duhet te keni te instaluar adobe flash player . Do ju lutesha te dizaktivoni adblock per kete website per te pare tv shqip live, me shikimim e klikimin e reklamave mundohemi te paguajme serverin qe mbeshtet websiti yne. Per cdo copyright apo dicka tjeter do ju lutesha te na kontatoni me formen e kontaktit ne web.Faleminderit per mirekuptimin.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4.08 out of 5)
Loading...